16 днів проти насилля

Date: 12 грудня 2018 о 11:51, Refreshed 22 грудня 2018 о 12:18
183 view

З 26 листопада по 7 грудня у Суховільській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходила акція " 16 днів проти насилля" яку організувала практичний психолог Г.В.Іванус. Протягом акції був проведений конкурс-виставка малюнків "Щаслива родина - щаслива дитина". Також проходила акція " Наші долоні проти насилля", де кожен учень мав можливість відмалювати свою долоню і підтримати акцію. 27 листопада учні 3 класу переглядали мультфільм "Про всіх на світі і вели бесіду на тему "Доброта і милосердя". 28 листопада була проведена виховна година "Скажемо насиллю - ні" серед учнів 6 класу. Учні 1 класу створювали колаж зі своїх сімейних фотографій " Наша щаслива сім'я". 30 листопада з нагоди прийдешнього Всесвітнього дня хворих на СНІД було проведено акцію "Червона стрічка", де кожному вчителеві та учневі було прикріплено черговими учнями червону стрічку" на знак солідарності та підтримки хворих. Серед учнів 7-8 класів гру-вікторину про здоровий спосіб життя  "Крок за кроком до здоров'я", в якій перемогла дружба. Для учнів всієї школи та вчителів учні 8 класу провели інформаційну лінійку " Не дамо СНІДу шанс", яка завершилася прикріпленням саленьких червоних стрічок до великої загальної, як знак толерантності з хворими. Для учнів 9-11 класів було проведено виховний захід із переглядом відеофільму " Скажемо СНІДу - ні". 3 грудня в учнів 4 класу проходила виховна година з елементами тренінгу "Толерантність єднає всіх". Учні  9 класу переглядали і обговорювали презентацію "Кібербулінг" 4 грудня. 5 грудня  учні 5 класу взяли участь у тренінгу " Чи вмієш ти дружити". Для другокласників було організовано годину спілкування " Жорстокість та насилля забороняються". З нагоди всесвітнього дня боротьби проти торгівлі людьми учні 10-11 класу переглядали фільм "Станція призначення життя" і вели дискусію з цієї проблеми"